volejbal venku
Trénink - 19.06.2026 18:00 - 20:00
Na Baště - umělá tráva
Tato akce se již konala
Ano, přijdu (0): --
Ne, nepřijdu (13): revoltice, Vlasta, Jozef, Helena, Tomáš, Jan, Ala, koprivka, Ladislav, Honza22, Lenka, Míla, Mirek
Tak v červnu zkusíme ještě pátky od 18 hodin, pak asi o prázdninách zkusíme čtvrtky.
Diskuze k akci
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
Bezva Honzo, díky.
Ať jsi brzy fit nejen na hru!
Ale jak tak koukám, tak jsme se v červnu stejně vlastně ani jednou nesešli.
To vyvrací teorii, že to bylo kvůli tomu, že jsme čtvrtky hráli soutěž. Letos jsme skončili už na konci května a stejně se nikdo nesešel, takže to tím asi nebude.
Po předešlé diskuzi a návrhu budou tréninky přes léto, tady od 1.7. do 31.8. každý ČTVRTEK od 18 hodin.
Tak uvidíme, jestli z toho něco bude.
Tak bohužel jsem si při fotbale natrhl zadní stehenní sval a jsem 5 týdnů bez volejbalu
Na stehně mám asi 30 cm modřinu.
Kategorie: volejbal
Návštěv: 90951
Dnes: 7
Online: 1

Ahoj, kdybyste se někdo chtěl přijít podívat, tak dnes od 19 hod máme v lázních Promenádní koncert!